Menu
Sepet

GREEN PETITION - Organik Pamuk Mare Peştamal 90x170cm Püsküllü Sand Beige

30 %
GREEN PETITION - Organik Pamuk Mare Peştamal 90x170cm Püsküllü Sand Beige
Satıcı : GREEN PETITION
Bu satıcının ürünlerinde 100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
199,00 TL
139,00 TL
Vergiler Hariç: 128,70 TL

En Geç 21-09-2021 Salı günü kargoda

Emicihafif, hızlı kuruyan yapısı ve yalın ama şık tarzıyla Mare Sand yeni nesil, geri dönüştürülmüş ve organik pamuk peştamalınız. Peştamalınızı özel, sürdürülebilir çantası içinde gittiğiniz her yere götürebilir, kolayca her yere taşıyabilirsiniz.

 

ÇEVREYE DUYARLI MARE SAND

  • Organik Karışım50% Organik Pamuk – 25% Geri Dönüştürülmüş Pamuk – 25% Geri Dönüştürülmüş Plastik
  • Çevreye Duyarlı: Her bir peştamal için tam 3 adet kullanılmış plastik şişe, polyester ipliklere geri dönüştürüldü.
  • Sürdürülebilir: Her bir peştamal için tam 1 adet atık tişört kumaşı, kendiliğinden boyalı pamuk ipliklere geri dönüştürüldü.
  • Boyasız ve Kimyasalsız: Üretim süreçlerinin hiçbir aşamasında boya ya da kimyasal kullanılmadı. Peştamalınızın rengini atık tişörtlerin boyalı kumaşlarından elde ettik.
  • Deniz Dostu: Her bir peştamal için 1500 litre (396.2 gal) temiz sudan tasarruf ettik. 

 

MARE SAND’NİN ÖZELLİKLERİ

  • Hızlı Kuruma: Özel dokusuyla, kolayca ve hızla kuruyan Mare Sand sıradan bir havludan yüzde elli daha az sürede kuruyor.
  • Boyut ve Ağırlık: Mare Sand mükemmel boyutlara sahip bir peştamal olarak, 90×170 cm (35”x67”) ölçülerine sahiptir. Üstelik sadece 160 gr/m ağırlığıyla çok hafiftir.
  • Geri Dönüştürülmüş ve Yeniden Kullanılabilir Paket: Mare Sand’nin geri dönüştürülmüş ve 34×14 cm boyutlarına sahip özel çantasını yeniden kullanabilirsiniz. Peştamalınızı özel, sürdürülebilir özel çantası içinde gittiğiniz her yere götürebilir, kolayca her yere taşıyabilirsiniz. 

 

GREEN PETITION

 

Sorumlu üretim ilkesiyle hareket eden Green Petition, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir ürünler üretir ve sadece yeniden kullanılabilir, geri dönüştürülebilir ve gübrelenebilir taşıma malzemeleri kullanır. Geri dönüştürülebilir ve gübrelenebilir, FSC sertifikalı karton kutularımızı güvenle kullanabilirsiniz. Green Petition, sosyal ve ekolojik sorumluluk anlayışı çerçevesinde kârının %10’unu kâr amacı gütmeyen yeşil sivil toplum örgütlerine bağışlamaktadır.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.